HİZMET YERLERİ

ATAKÖY ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT / MUSA TANRIKULU (0534 679 83 56)

ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT, EŞYALARINIZI MARANGOZLU TESİSATCI AMBALAJLI PAKETLEYİP PROFESYONEL EKİPLERİMİZ İLE İTİNALI GARANTİLİ SİGORTALI GÜVENİLİR TAŞIMAKTADIR. ASANSÖRLÜ NAKLİYE HİZMETİ VERMEKTEDİR (0212 505 58 72) 0532 541 35 68   MUSA NAKLİYAT OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ- EŞYALARINIZ PROFESYONEL EKİPLERİMİZ TARAFINDAN AMBALAJLANIP SARILIR MARANGOZLU TESİSATCISI İLE GARANTİLİ SİGORTALI TAŞINMAKTADIR. HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ EKSPERTİZ VERİLMEKTEDİR BURDA AMAÇ  EŞYALARA BAKILIP YÜZ YÜZE ĞÖRÜŞÜLÜP EŞYALARINIZIN NE KADAR OLDUĞU NASIL ÇALIŞMA GEREKTİGİ KAÇINCI KATTAN ALINIP KAÇINCI KATA ĞİDECEĞİ NASIL BOYUT,TA ARAÇ GEREKTİĞİ KAÇ ELEMANLA TAŞINA BİLİR ĞİDECEĞİ SEMT MESAFESİNE ĞÖRE BUNLARI BİRLEŞTİRDİĞİYİMİZ DE ORTAYA SİZİN DE KARINIZIN OLACAGI EKSPERTİMİZ TARAFINDAN BİR FİYAT VERİLECEKTİR.


EŞYALARINIZIN SARILIP PAKETLENMESİ BALONCUKLU İKİ KAT KALIN PAT PATLARLA HİJYENİK BİR ŞEKİLDE SARILMAKTADIR EŞYALARINIZIN KİRLENMEMESİ İÇİN SİTREÇ FİLMLE ÖZELLİKLE YATAKLARINIZ SİTREÇLENMEKTEDİR  SALON TAKIMINIZ OTURMA GURUBUNUZ ÇOCUK ODASI TAKIMINIZ BEYAZ EŞYALARINIZ SARILIP PAKETLENİP MOBİLYALARINIZ MARANGOZUMUZ TARAFINDAN DEMONTE EDİLİP SÖKÜLÜP SARILIP PAKETLENİP TAŞİNMIŞ OLDUĞUNUZ EVİNİZE İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ  ŞEKİLDE MONTESİ KURULUMU GÜZELCE KURULACAKTIR.BEYAZ EŞYALARINIZ YERLERİNE TAKILIP ÇALIŞIR VAZİYET, TE TESLİM EDİLECEKTİR.


ELEMANLARIMIZ PROFOSYONEL OLUP TAŞINMANIZ DA EN GÜZEL ŞEKİLDE GAYRET VE EMEK SARF EDECEKLERDİR.BİZ ŞİRKET OLARAK YOZGATLIYIZ ELEMANLARIMIZ DA YOZGATLIDIR KESİNNİKLE YABANCI ÇALIŞTIRMAMAKTAYIZ. NEDEN BİZ HER ĞÜN BİR EVE MİSAFİR OLMAKTAYIZ BU YÜZDEN BU KONUDA ÇALIŞANLARI ÇOK İYİ TANIMAK ZORUNDAYIZ .BU KONUDA ÇOK HASHAS OLMAK ZORUNDAYIZ  BUNA MEJBURUZ BİZİMLE TAŞININ KALİTENİZ ARTSIN .SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SAYGILAR SUNARIM FİRMA YETKİLİSİ SAYIN MUSA TANRIKULU.................      A
TAKÖY NAKLİYAT-MUSA NAKLİYAT-ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT-MUSA EVDEN EVE NAKLİYAT-ATAKÖY NAKLİYE-MUSA NAKLİYE-ATAKÖY TAŞIMACILIK- MUSA TAŞIMACILIK-ATAKÖY EVDEN EVE TAŞIMACILIK-MUSA EVDEN EVE TAŞIMACILIK.


ATAKÖY NAKLİYECİLER ATAKÖY NAKLİYATCILAR ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYECİLER ATAKÖY NAKLİYAT SERVİSİ ATAKÖY OFİS TAŞIMACILIGI ATAKÖY EŞYA TAŞIMACILIGI ATAKÖY ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT ATAKÖY ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT ATAKÖY İSTANBUL NAKLİYAT ATAKÖY İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret98283
HİZMETLERİMİZ


 ARAÇLARIMIZ